atatv.az
atatv.az

Vəzifəli şəxslərin iyun ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb - SİYAHI

30-05-2019, 13:05

Vəzifəli şəxslərin iyun ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb - SİYAHI

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin iyun ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açqılanıb.

"Report" vəzifəli şəxslərin yer aldığı həmin cədvəli təqdim edir.

Qeyd edək ki, qəbul zamanı vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbulgünü Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən 03 Quba, Qusar
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini 03 Xaçmaz, Şabran
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri 07 İsmayıllı, Qəbələ, Oğuz
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini 07 Zaqatala, Balakən
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini 07 Daşkəsən, Kəlbəcər
Əkbər Hacıyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru 07 Ağsu
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 07 Qobustan
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 07 Şamaxı
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 12 Quba, Qusar
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 12 Şabran, Siyəzən
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 12 Xaçmaz
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini 12 Samux
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini 12 Şəki, Qax
Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 13 Şəki, Oğuz
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 13 Qax, Zaqatala, Balakən
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini - Penitensiar Xidmətin rəisi 13 Göygöl
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri 14 Şirvan
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri 14 Saatlı
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri 14 Sabirabad
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri 14 Gəncə
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri 14 Şəki, Qax
Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini 14 Balakən
Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini 14 Zaqatala
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini 14 Goranboy, Xocalı
Oruc Zalov
Daxili işlər nazirinin müavini 14 Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad, Saatlı, İmişli, Zərdab, Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl
Sahib Ələkbərov
Vergilər nazirinin müavini 14 İmişli, Ağcabədi, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli, Laçın
Mətin Eynullayev
Vergilər nazirinin müavini 14 Ağsu, Şamaxı, Qobustan
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri 14 Quba, Qusar
Namiq Babayev
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini 14 Şəki, Oğuz
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini 17 Xaçmaz
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini 18 Şabran, Siyəzən
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri 19 Sabirabad, Saatlı
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi 20 Lənkəran, Astara
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini 20 Lerik
Zakir Qaralov
Baş prokuror 21 Yardımlı, Astara, Lerik
Şahin Mustafayev
İqtisadiyyat naziri 21 Ağcabədi, Laçın
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini 21 Ağdam, Bərdə
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini 21 Tərtər, Naftalan
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri 21 İsmayıllı, Qəbələ
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 21 Şamaxı, Ağsu
Seyfəddin Talıbov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 21 Göyçay, Ağdaş
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri 21 Balakən, Zaqatala
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini 21 Şəki, Oğuz
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini 21 Qax
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri 21 Oğuz, Şəki
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini 21 Qəbələ
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri 21 Quba, Qusar
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini 21 Xaçmaz
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini 21 Siyəzən, Şabran
Mikayıl Cabbarov
Vergilər naziri 21 Zaqatala, Balakən, Qax
Sahir Məmmədxanov
Vergilər nazirinin birinci müavini 21 Ucar, Göyçay, Kürdəmir, Ağdaş, Zərdab
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 21 Qax, Zaqatala
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini 21 Balakən
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri 22 Gəncə, Samux
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini 22 Göygöl
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini 22 Daşkəsən
Vilayət Eyvazov
Daxili işlər nazirinin birinci müavini 22 Lənkəran, Cəlilabad, Masallı, Astara, Yardımlı
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 25 Şəki
Siyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 25 Qəbələ
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 25 Oğuz
Firidun Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini 25 Qax, Zaqatala, Balakən
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 25 Salyan
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 25 Hacıqabul
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri 28 Quba, Qusar
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 28 Xaçmaz, Şabran
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 28 Siyəzən, Xızı
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri 28 Xaçmaz, Şabran
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini 28 Quba, Qusar
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini 28 Siyəzən, Xızı
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri 28 Gəncə
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 28 Göygöl
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 28 Samux
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri 28 Şəki, Oğuz, Qəbələ
Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri 28 Şabran
Rafiq Cəlilov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 28 Xızı
Rüstəm Şahbazov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 28 Siyəzən
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri 28 Qax, Zaqatala, Balakən
Ramil Usubov
Daxili işlər naziri 29 Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı






Mətndə səhv var? Onu siçanla seçin və Ctrl+Enter düyməsini basın.
Teqlər:
ŞƏRH YAZ
OXŞAR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
BÜTÜN XƏBƏRLƏR
XARİCİ SİYASƏT
ŞOU-BİZNES
«    İyun 2020    »
BeÇaÇCaCŞB
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930